Tactical Marvel Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bodoucnost TMT

5 posters

Goto down

Bodoucnost TMT Empty Bodoucnost TMT

Příspěvek pro BlackSparrow Fri Jan 06, 2017 8:51 pm

Myslim ze nebude od veci to vsechno probrat tady. Tady nam zpravy nezmizi.
BlackSparrow
BlackSparrow
Admin

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 06. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Bodoucnost TMT Empty Re: Bodoucnost TMT

Příspěvek pro BioHazzard Fri Jan 06, 2017 9:04 pm

Som zvedavy kolko sa nas sem prihlasi (nechcem byt pesimista) ale od toho bude zalezat buducnosti ally. Pokial sa tu nevyjadri aspon polovica ally nema to zmysel.

BioHazzard

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 06. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Bodoucnost TMT Empty Re: Bodoucnost TMT

Příspěvek pro BioHazzard Fri Jan 06, 2017 9:10 pm

Dolezite je sa dohodnut na nasledujucom:
1. Chceme zachovat ally alebo ist kazdy po svojom
2. Zostat v tejto ally alebo zalozit novu
3. Urcit si priority/pravidla/smerovanie s ktorymi budu vsetci suhlasit
4. Dohodnut sposob komunikacie ktory by mali vsetci respektovat
5. Ine navrhy

BioHazzard

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 06. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Bodoucnost TMT Empty Re: Bodoucnost TMT

Příspěvek pro BlackSparrow Fri Jan 06, 2017 9:20 pm

Byla by skoda to rozpusti cely a jit kazdej sam. Nejakej zakad mame, na tom se stavet da.
BlackSparrow
BlackSparrow
Admin

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 06. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Bodoucnost TMT Empty Re: Bodoucnost TMT

Příspěvek pro Miroslaf Fri Jan 06, 2017 10:30 pm

Ahojte,

Urcite by som zalozil novu ally s tym, ze bude vassia sanca prilakat, resp. ze si nas dokazu vyhladat CZ/SK hraci...
Urcit si priority/pravidla/smerovanie - hrat for fun, ale samozrejme s nejakou tou organizaciou, pravidla sa tusim uz riesili na fb...
Komunikaciu by som riesil asi cez fb alebo teda forum... ale na fb chodia asi vsetci a casto Smile
Organizaciu by som rozdelil medzi viacerych, nech ma jeden na starosti AW, druhy AQ, atd...

Miroslaf
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Bodoucnost TMT Empty Re: Bodoucnost TMT

Příspěvek pro BlackSparrow Fri Jan 06, 2017 10:36 pm

Nebranim se ani jedny variante. Na druhou stranu - rozeslal jsem par pozvanek hracum co jsou v neaktivnich Cz/Sk Ali ale sami jsou aktivni. Tak uvidime co z toho bude.
BlackSparrow
BlackSparrow
Admin

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 06. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Bodoucnost TMT Empty Re: Bodoucnost TMT

Příspěvek pro EdwinCZE Fri Jan 06, 2017 11:12 pm

Ally bych zachoval, komunikace na FB no problem, ale jak nabrat nové lidi....? Těžko říct :/

EdwinCZE
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Bodoucnost TMT Empty Re: Bodoucnost TMT

Příspěvek pro BlackSparrow Fri Jan 06, 2017 11:14 pm

Ja doufam ze apon nekdo zareaguje na ty pozvanky. Zejzra projdu dalsi aliance a zase neco rozeslu a uvidime.
BlackSparrow
BlackSparrow
Admin

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 06. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Bodoucnost TMT Empty Re: Bodoucnost TMT

Příspěvek pro BioHazzard Fri Jan 06, 2017 11:21 pm

Uvidime ci niekoho ulovime, ja som tento sposob tiez skusal ale marne

BioHazzard

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 06. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Bodoucnost TMT Empty Re: Bodoucnost TMT

Příspěvek pro Fany198 Sat Jan 07, 2017 7:34 pm

Jsem tu.

Fany198

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 07. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Bodoucnost TMT Empty Re: Bodoucnost TMT

Příspěvek pro Fany198 Sat Jan 07, 2017 7:38 pm

Když se dostatek lidí přihlásí k nám na ty pozvánky tak bych Ali zachoval. A když se nikdo nechytne tak se založí nová. Dal bych tomu ještě chvíli a uvidíme. To je muj názor.

Fany198

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 07. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Bodoucnost TMT Empty Re: Bodoucnost TMT

Příspěvek pro BlackSparrow Sat Jan 07, 2017 9:49 pm

Ted si akorat s jednim pisu. Takze si myslim ze sehnat lidi pujde. Nebude to hned, ale nemuzny to neni.
BlackSparrow
BlackSparrow
Admin

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 06. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Bodoucnost TMT Empty Re: Bodoucnost TMT

Příspěvek pro Fany198 Sat Jan 07, 2017 11:07 pm

Jen tak dál.

Fany198

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 07. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Bodoucnost TMT Empty Re: Bodoucnost TMT

Příspěvek pro Alaloom Sat Jan 07, 2017 11:26 pm

Ahoj všem, vedu crew o 30 lidech v jiný hře (CSR2) a za mě to vidím asi takhle:

1) Na jméně aliance tolik nezáleží, tady už je nějakej základ, stačí víc komunikovat, že je to CZ/SK aliance při náboru. Takže bych zůstala u týhle, ať nejdem zase od nuly.
2) Nábor hráčů: FB skupiny se mi osvědčily nejvíc, global chaty stojej za prd, lidi hrozně prchaj. Otevřená ali/crew pro všechny se mi neosvědčila, přidali se mi ve valný většině lidi s nízkym levelem, co jen sesbírali odměny, nekomunikovali atd. Takže jsem nakonec ali/crew zamkla a dělám nábor na FB skupinách a na fórech. Je to fuška, ale zas ty lidi pár sezon v crew vydržej.Smile
3) Pravidla: postnout někde mimo hru a striktně dodržovat s lidskym přístupem. Mě se zatim s přístupem "pokud tu nejsi tejden a napíšeš to dopředu, nikdo tě nekickne za neaktivitu" docela daří.
4) Organizace: Mám sebe + 3 adminy, protože máme rozdílný timezones. Tady by to ale mohlo bejt tak, že bude hlava + si k sobě dá kolik adminů potřebuje a rozdělí povinnosti. Za mě prosím nepřidělovat nic mega náročnýho na čas, pokud byste mě chtěli jako oficíra, protože mam novou práci a čas jen večer. Zatim jsem ráda, že jsem ráda, takže hraju tak hodinku denně a mam plný ruce práce pak s crew v CSR2. Nerada bych něco dělala napůl, tam sem to vybudovala od 0.Smile
5) Organizace vol.2: Máme FB skupinu, je trochu práce udržovat aktuální stav aktivních členů, ale jde to. Ze začátku tam nikdo nekomunikoval, teď už asi měsíc to docela jde. Takže je to práce, to každopádně, ale jde ty lidi zaktivovat. Plus je tam dobře vidět pro všechny, když někoho varuješ za neaktivitu, že dostal varování a byl kicknutej, pokud nereagoval s rozumnym důvodem.Very Happy A taky tam vidíš, kdo to přečet ten post a nemůžou se vymlouvat.Smile))) Takže udržíš jakž takž respekt + lidi zas viděj, že se snažíš komunikovat a nekopeš lidi za nic.Very Happy
6) Organizace vol.3: V CSR2 jsou wildcards, časově omezený akce, na který je potřeba spolupráce týmu. Tady to jsou AQ a AW. Horší je, že se tu nedá rozeslat upozornění na všechny členy ali, aby jim přišla notifikace, to úkol dost stěžuje.:/ Každopádně navrhuju postovat vždycky čas spuštění AQ/AW do ingame chatu + teda na forum nebo do skupiny. Ideálně i s nějakym rozvrhem, kdo třeba kam má jít nebo tak. Mě to za Orokka dost vyhovovalo, takhle se kolikrát stane, že někam jdu a pak tam někdo jde po mě a vymlátí mi to zbytečně, když jen čekám na energii, případně naopak vlezu někomu do cesty já.Sad

Ad Watts Up. Nejsem toho úplně fanda, stačí mi mít propojenej FB a maily a mam notifikací za den tři prdele, takže eště do toho něco na WA a už mi asi hrábne.Very Happy Navíc to zahrnuje dávat v plén svoje telefonní číslo, což je sice v dnešní době prd údaj, ale i tak mam WA primárně na komunikaci s lidma, se kterejma sem si ten telefon vyměnila osobně a znám je. Takže jsem pro, abychom se tomu vyhnuli.Smile Nechala jsem se na to ukecat, když jsem šla s Orokkem do tý mega ali a během jednoho dne jsem zakazovala WA posílat jakýkoliv notifikace z jejich dvou chatů, protože furt někdo něco psal. A pak mi eště navíc psal někdo z tý ali už dávno po tom, co jsem byla pryč, takže ano, lidi si bohužel telefonní čísla ukládaj a to se mi fakt moc nepozdává.:/

Sorry za slohovku, ale snažila jsem se tak nějak vyjádřit ke všemu, co by mohlo bejt relevantní.Very Happy

Alaloom

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 07. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Bodoucnost TMT Empty Re: Bodoucnost TMT

Příspěvek pro EdwinCZE Sun Jan 08, 2017 6:28 am

No myslím že jsi to shrnula naprosto přesně.. K tomu už fakt není asi co dodat;)

EdwinCZE
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Bodoucnost TMT Empty Re: Bodoucnost TMT

Příspěvek pro Admin Sun Jan 08, 2017 9:08 am

Bodoucnost TMT Screen12
Bodoucnost TMT Screen10
Bodoucnost TMT Screen11
Bodoucnost TMT Screen13

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 06. 01. 17

http://tacticalmarvelteam.forumotion.eu

Návrat nahoru Goto down

Bodoucnost TMT Empty Re: Bodoucnost TMT

Příspěvek pro BioHazzard Sun Jan 08, 2017 11:49 am

Podla mna je zlucenie najrozumnejsia vec ako zachovat nasu ally, resp hracov v nej. Ja som v podstate za, ale mali by sme sa zhodnut viaceri.
Na druhej strane by bolo rozumnejsie keby oni pridu k nam, mame aspon uz nejaky war rating, tamto zase pojdeme od nuly.
Plus to urcite nebude cisto cz sk ally, kedze tam urcite maju viacero inych hracov, aj v popise maju anglicku verziu. Ale to by mne az tak neprekazalo.

BioHazzard

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 06. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Bodoucnost TMT Empty Re: Bodoucnost TMT

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru